Hore

Homestaging4life

Pre každého znamená pekne zariadený interiér niečo iné. I štýl, farby, nábytok alebo doplnky. Ak obľubujete minimalizmu, farebné steny a množstvo dekorácií vás pravdepodobne neoslovia. Naopak, ak si chcete užívať atmosféru minulosti obklopený retro kúskami, moderný interiér sa vaším útulným domovom nikdy nestane.

Práve pre tých, ktorí chcú doma niečo zmeniť alebo vylepšiť, ponúkame službu Homestaging4life. Pod týmto pojmom sa skrývajú tri rôzne úrovne zmeny vášho bývania: zariadenie prázdnej nehnuteľnosti, redizajn a rekonštrukcia.

Zariadenie
prázdnej nehnuteľnosti

Kúpili ste si novú nehnuteľnosť a neviete si predstaviť, ako ju zariadiť?

Zariadenie interiéru podstatnou mierou prispieva k našej nálade. Ak sa rozhodnete využiť naše služby, najskôr zanalyzujeme spôsob vášho života a na základe vašich potrieb vám zariadime byt či dom tak, aby ste sa v ňom cítili príjemne. Nájdeme správne miesto pre váš písací stôl, gauč alebo kreslo po starých rodičoch. V prípade novostavby vám navrhneme aj kuchynskú linku a zabezpečíme jej montáž.

Redizajn

Potrebujete zmenu, ktorá by z vášho bývania vytvorila domov?
Riešite novú životnú situáciu nový partner, príchod bábätka, nový štvornohý miláčik)? Začali ste pracovať z domu?

Niekedy sa netreba hneď sťahovať do väčšieho. Stačí sa pozrieť na priestor okolo seba novými očami. Naším cieľom je využiť čo najviac vášho súčasného nábytku a doplnkov tak, aby sme nezaťažili váš rozpočet, a aby bola zmena funkčná a viditeľná. Interiér doladíme novými dekoráciami, ktoré mu dodajú jedinečný štýl. Pomôžeme vám k zmene presne podľa vašich individuálnych požiadaviek. No stále sa budeme snažiť zachovať vo vašej domácnosti „váš odtlačok“.

Rekonštrukcia

Máte obavy, či zvládnete technické alebo dizajnové vylepšenie vašej nehnuteľnosti?

Vytvoríme pre vás návrh dispozičných zmien zohľadňujúci technické možnosti, ktorý spĺňa vaše požiadavky a očakávania. Pre lepšiu predstavu vám návrh spracujeme do technickej vizualizácie. Pomôžeme vám vybrať stavebné materiály, ako obklady, dlažby, lamináty, dvere, tapety či farbu na stenu. Všetko tak, aby jednotlivé prvky vytvorili farebne jednotný a zladený priestor. Zabezpečíme konzultácie s remeselníkmi (elektrikár, inštalatér, obkladač, maliar, stolár,…) a technický dozor nad realizáciou a kvalitou remeselných prác. Na záver vám doladíme interiér vhodným osvetlením, nábytkom, doplnkami i textíliami.

Zaujali sme?
Stretnime sa.

nepovinné

Ing. Jacqueline Brandisová

+421 905 682 489
info@homebrand.sk