Hore

Predaj a prenájom

Prvý dojem je len jeden, a preto je najdôležitejší. Štatistiky dokazujú, že o kúpe bytu alebo domu rozhoduje už prvých pár sekúnd. Pekne upravený priestor, tlmená hudba, hra svetla, či príjemná vôňa, vyvolávajú pozitívne emócie. Aj keď sa pri nehnuteľnostiach možno rozhodujeme podľa ceny, lokality alebo dostupnosti, pocit z priestoru má pri kúpe vždy posledné slovo.

Cieľom homestagingu je vyvolať u kupujúceho dojem, že „je tu doma“.

Predaj
nehnuteľnosti

Homestaging vám ponúkame vo forme konzultácie alebo realizácie.

Konzultácia
Konzultácia trvá 2 hodiny, počas ktorých s vami prejdeme celú nehnuteľnosť a navrhneme možné úpravy jednotlivých miestností. Odporučíme vám aj, ako nehnuteľnosť odprezentovať záujemcom, aby na nich urobila čo najlepší dojem. Navrhované úpravy si potom môžete zrealizovať sami, alebo sa s ich realizáciou obrátiť na nás.

Realizácia
Pri realizácii homestagingu vás čaká vstupná analýza priestoru, návrh, a samotná úprava priestoru do konečnej podoby. V prípade záujmu vám ponúkame aj možnosť zapožičania nábytku a doplnkov z nášho skladu počas celej doby predaja nehnuteľnosti. Spolupracujeme s viacerými dodávateľmi, a preto vám vieme zabezpečiť aj rozsiahlejšie úpravy, ako maľovanie, sťahovanie alebo upratovanie.

Prenájom
nehnuteľnosti

V súčasnosti sa, najmä v Bratislave, rapídne zvyšuje počet bytov na prenájom. Ľudia vo veľkom využívajú nízke úroky na hypotékach a kupujú si byt ako zaručenú investíciu. Tento novodobý trend však vytvára rýchlo rastúcu konkurenciu, v ktorej sa prenajímatelia starších nehnuteľností môžu ľahko stratiť.

Čoraz častejšie sa stretávame s tým, že v prenajatom priestore už nestačí mať nábytok zozbieraný od rodiny. Treba dbať na to, aby byt alebo dom držal krok so svojou konkurenciou. Nájomníci  si vyberú ten najkrajší a najútulnejší, lebo je zaručene z čoho vyberať.

Homestaging sa preto oplatí využiť aj v prípade prenájmu nehnuteľností. Vašu investičnú nehnuteľnosť vám zariadime s nízkymi nákladmi, ale s veľkým výsledným efektom. Jednorazová investícia do homestagingu sa vám rýchlo vráti v podobe stabilne prenajatej nehnuteľnosti.

Zaujali sme?
Stretnime sa.

nepovinné

Ing. Jacqueline Brandisová

+421 905 682 489
info@homebrand.sk