Hore

Referencie klientov – čo o nás hovoria iní?

12
jún
2019
Referencie klientov – čo o nás hovoria iní?

 

Referencie a názory iných nás ovplyvňujú každý deň pri tých dôležitých, ale aj menej dôležitých rozhodnutiach. Americká agentúra pred niekoľkými rokmi publikovala štúdiu, že až 74% respondentov sa orientuje pri výbere práve podľa referencií. V segmente bývania sa môžete často krát stretnúť s nie príliš profesionálnym prístupom. Takmer každý z nás má v okolí niekoho, kto má akúkoľvek negatívnu skúsenosť s realitným maklérom či dodávateľom stavebných prác. Čo je však to, čo si na nás cenia naši klienti najviac?

1. Transparentnosť

Pri zohľadňovaní stavu Vašej nehnuteľnosti sa na ňu snažíme pozerať triezvymi očami. Nielen, že sa odosobníme od Vášho domova, ale spracujeme komplexný výstup s aktuálnymi nedostatkami či naopak, prednosťami. Výšku potrebnej investície a časovej náročnosti vieme odhadnúť takmer presne. Nestane sa tak, že by nášho klienta prekvapilo navýšenie ceny počas realizácie. S nami už pri podpise zmluvy viete, koľko bude celý projekt stáť a aký je očakávaný výsledok. Celá zmluva je individuálne vopred konzultovaná a všetky jej body sa snažíme každému klientovi vysvetliť čo najpodrobnejšie.

2. Skúsenosti

S homestagingom a homestagermi sa dnes takmer roztrhlo vrece. Veľa ľudí si to dnes predstaví veľmi jednoducho, občas niečo upratať, občas opraviť, kúpiť pekné vankúše. Je to však takmer komplexná veda. Vďaka naším viac ako 10 ročným skúsenostiam s homestagingom nás skutočne žiadna nehnuteľnosť nezaskočí. Stovky realizácií a spokojných klientov hovoria sami za seba. Časť z našich realizácií si môžete pozrieť aj na na tomto odkaze.

3. Individuálny prístup

Nezáleží, či nás oslovíte s požiadavkou na pomoc s predajom garsónky alebo domu na Kolibe. Každý klient je pre nás dôležitý a unikátny. Filozofiou našej rodinnej firmy je maximálna orientácia na potreby a očakávania našich klientov. Prinášame to, čo dnes veľa firiem nenosí. Nepodsúvame Vám interiérový dizajn, ktorý je vystrihnutý z posledného čísla magazínu, ale miesto, ktoré bude pre Vás domovom.

4. Flexibilita

Nie sme obyčajní homestageri. Okrem štandardných služieb Vám radi pomôžeme aj zapožičaním nábytku či dekorácií z nášho skladu doplnkov, ktorý disponuje viac ako 1000 položkami. Ak si zatiaľ nemáte kam uložiť svoje pôvodné veci, v našom sklade ich vieme na suchom a stráženom mieste uskladniť počas celej doby trvania spolupráce.

Teší nás, že dnes, po viac ako 10-tich rokoch práce sa môžeme obzrieť a pozrieť si množstvo úspešných projektov. Vieme však, že tak ako sa berie, treba aj dávať. Naša spoločnosť preto podporuje aj charitatívne organizácie, ktorým venuje časť zo zisku.

Autor článku

HOMEBRAND.sk

Jedinečnosť našej práce spočíva najmä v tom, že absolútne prihliadame na potreby, povahu a očakávania našich klientov. Venujeme sa dvom oblastiam, s ktorými sa na nás môžete obrátiť – naaranžovaniu (homestagingu) predávanej alebo prenajímanej nehnuteľnosti, a úprave bytov a domov pre vlastné bývanie.

Zaujali sme?
Stretnime sa.

nepovinné

Ing. Jacqueline Brandisová

+421 905 682 489
info@homebrand.sk