Hore
Homestaging4life

Rekonštrukcia veterinárnej kliniky – Karlova Ves Bratislava

Pôvodne reštauračný priestor kúpil veterinár. Už dlhšiu dobu potreboval viac miesta pre svoju špecializovanú kliniku a táto nehnuteľnosť mu ponúkla skvelú príležitosť. Z bývalej reštaurácie sa tak stala priestranná, špičková klinika pre domácich miláčikov – AHAVET. Prvotné návrhy na rekonštrukciu mal vypracované. Chýbala mu už len firma, ktorá by celú realizáciu spravila rýchlo a lacno „na kľúč“. Z viacerých cenových ponúk si nakoniec vybral tú najlepšiu – a naša práca sa mohla začať.

Najskôr sme s klientom konzultovali návrhy dispozičných zmien a následne zabezpečili aj potrebných majstrov. Búrali sme, stavali, montovali, vybavovali úradné povolenia a dozerali na celý priebeh projektu. Rekonštrukcia musela splniť veľa zákonných a bezpečnostných noriem. Cirkuláciu vzduchu sme zabezpečili klimatizáciou a núteným vetraním rekuperačnými jednotkami. Namontovali sme pretlakovú klimatizáciu operačnej sály, efektívne podlahové kúrenie a na zákazku vyhotovené dvere odolné voči rtg. Samostatnou kapitolou bola hospitalizačná jednotka pre zvieratá. V jednotlivých boxoch sme vyriešili samostatné odvetrávanie, prívod kyslíka, dodatočné vyhrievanie infrapanelmi, opláštenie boxov vinylom, dvierka vyrobené z bezpečnostného skla, špeciálne zámky …

V zariadení kliniky sme pracovali s množstvom netradičných vychytávok. Vo vstupnej hale si ako dominantu klient zvolil atypické akvárium, ktoré sme dali vyhotoviť na mieru. Po dokončení stavebných prác sme priestor zariadili nábytkom a spravili homestaging. Na záver projektu sme pre nového majiteľa zorganizovali veľkú kolaudačnú párty.

Dĺžka realizácie projektu
10 mesiacov
Adresa realizácie
Bratislava
Pred realizáciou...

Priestory pôvodnej reštaurácie bolo nevyhnutné prispôsobiť novému účelu. Búralo sa doslova od podlahy až po samotný strop..

Zaujali sme?
Stretnime sa.

nepovinné

Ing. Jacqueline Brandisová

+421 905 682 489
info@homebrand.sk