Hore
Homestage

2 izbového bytu na predaj – Muškátová Bratislava

Viete ako zrekonštruovať byt  v čase korona krízy? My vám s radosťou prezradíme všetky tipy a triky. V roku 2020 sme získali hneď niekoľko skúseností. Ukážkovým príkladom je rekonštrukcia bytu na Muškátovej, ktorého prerobenie spolu s homestagingom trvalo dlhých 7 týždňov.

Keď sa pustíte do rekonštrukcie nehnuteľnosti, dúfate, že všetko bude fungovať, tak ako má. Vtedy ešte netušíte, že zohnať stavebný materiál alebo pracovných majstrov bude kvôli zdravotným opatreniam veľký  problém. Obchody, s ktorými dlhodobo spolupracujeme, ostali zatvorené a nefungovala dodávka takmer žiadnych služieb. Objednávať sa dalo jedine online, čo nie je ideálny spôsob na kompletné zariadenie interiéru.

Najväčšie komplikácie nám spôsobila kuchynská linka. Objednávka na zákazku prišla načas, no dorazila iba polovica políc a skriniek. Zvyšok srdca domova ostal v časopriestorovom  zabudnutí obchodného korona vesmíru. A tak sme museli čakať ďalšie 3 týždne. Nevadí. Mali sme aspoň dostatok času na premyslenie detailov projektu. Zmizlo zastarané umakartové jadro a z veľkej kuchyne sme vyčlenili miesto pre ďalšiu izbu. Priestor sa pekne a logicky rozčlenil na funkčné jednotky.

V poslednej fáze prišiel na rad homestaging. Zariadenie bytu interiérovými doplnkami z nášho skladu už bola hračka. Z počiatku takmer nemožná úloha sa vo výsledku premenila na krásne moderné bývanie. Kľúčom k úspechu bola najmä trpezlivosť a profesionálny prístup našich stagerov.

Trhová cena nehnuteľnosti pred homestagingom
128 000 €
Trhová cena nehnuteľnosti po homestagingu
159 900 €
Dĺžka predaja nehnuteľnosti po homestagingu
6 dní
Dĺžka realizácie
7 týždňov
Zhodnotenie predaja nehnuteľnosti po homestagingu
25 %
Adresa realizácie
Bratislava
Pred realizáciou...

Zaujali sme?
Stretnime sa.

nepovinné

Ing. Jacqueline Brandisová

+421 905 682 489
info@homebrand.sk