Hore
Homestage

3 izbového bytu na predaj – Na varte Bratislava

Luxusný slnečný byt v dobrej lokalite s predzáhradkou a parkovacím miestom je rozhodne dobrá investícia. Uvedomoval si to aj náš stály klient, ktorý sa rozhodol nehnuteľnosť predať. Keďže už vedel, že homestaging je ideálna služba pre dokonalé zariadenie interiéru, oslovil nás aj v prípade tohto projektu. Chcel, aby sa noví rezidenti mohli do exkluzívnej štvrti bez problémov ihneď nasťahovať.

Samotní homestaging prebiehal hladko. Narazili sme len na niekoľko drobných prekážok, za ktoré môže množstvo obmedzení v čase zúriaceho korona vírusu. Bývalý majiteľ si odniesol všetko zariadenie a my sme museli do bytu zohnať nové, bez možnosti nákupu v kamenných obchodoch. Našťastie máme vždy po ruke náš sklad doplnkov a nábytku, z ktorého sme byt takmer kompletne zariadili. Dokupovali sme iba gauč a všade nedostupný jedálenský stôl sme vyrezali z kuchynskej dosky. Takéto kreatívne riešenie poslúžilo svojmu účelu a dodalo bytu nádych extravagancie.

Homestaging celého bytu sme zrealizovali za 4 dni. Aj napriek tomu, že nebol práve ideálny čas na predaje nehnuteľností, sa tento luxusný byt, vďaka homestagingu od HomeBrand, predal už za 21 dní.

Trhová cena nehnuteľnosti pred homestagingom
265 000 €
Trhová cena nehnuteľnosti po homestagingu
289 900 €
Dĺžka predaja nehnuteľnosti po homestagingu
3 týždne
Dĺžka realizácie
4 dni
Zhodnotenie predaja nehnuteľnosti po homestagingu
9 %
Adresa realizácie
Bratislava
Pred realizáciou...

Zaujali sme?
Stretnime sa.

nepovinné

Ing. Jacqueline Brandisová

+421 905 682 489
info@homebrand.sk