Hore
Homestage

Vily na predaj – Koliba Bratislava

Oslovil nás majiteľ luxusnej vily na Kolibe, že sa už 2 roky snaží o predaj, ale neúspešne. Keďže homestaging poznal zo zahraničia, potešilo ho, že túto službu už konečne niekto ponúka aj u nás. A tak bola dohoda na svete. Dom bol veľký, prázdny a paradoxne vyzeral menší, než v skutočnosti bol. Skrýval však v sebe obrovský potenciál a pre nás to bola výzva. Rozhodli sme sa, že dom nebudeme celý kompletne zariaďovať, len s malým množstvom nábytku a doplnkov naznačíme funkciu jednotlivých miestností. Podarilo sa nám vytvoriť príjemnú atmosféru a zároveň vyzdvihnúť veľkorysosť priestoru.

Trhová cena nehnuteľnosti pred homestagingom
750 000 €
Trhová cena nehnuteľnosti po homestagingu
780 000 €
Dĺžka predaja nehnuteľnosti pred homestagingom
2 roky
Dĺžka predaja nehnuteľnosti po homestagingu
4 mesiace
Dĺžka realizácie
3 týždne
Zhodnotenie predaja nehnuteľnosti po homestagingu
4 %
Ušetrené náklady
5 200 €
Adresa realizácie
Bratislava
Pred realizáciou...

Kľúče od domu sme dostali 25.11., čo bol dosť nevhodný termín realizácie homestagingu takto pred Vianocami. Napriek tom, že bola malá šanca, že záujemcovia budú chcieť chodiť na obhliadky luxusných nehnuteľností pred sviatkami, pustili sme sa do práce a začiatkom decembra sa dal už upravený dom do ponuky.

Ako sme predpokladali, polmiliónové darčeky sa k Vianociam nedávajú. V zimnom období sa aj bežné domy predávajú pomalšie. A nie exkluzívne vily…

A tak sme sa do domu vrátili začiatkom jari a urobili sme refresch homestagingu. Vymenili sme zimné aranžmány za jarné a do priestoru sme umiestnili viac kvetov.

Zaujali sme?
Stretnime sa.

nepovinné

Ing. Jacqueline Brandisová

+421 905 682 489
info@homebrand.sk