Hore
Homestage

2 izbového bytu na prenájom – Blumentálska Bratislava

Byt na Blumentálskej ulici, situovaný priamo v centre hlavného mesta, bol ideálnym kandidátom na prenajímanie jednotlivcom – manažérom pracujúcim v Bratislave alebo dochádzajúcim z okolitých miest. Nachádzal sa v novostavbe, a vzhľadom na cieľovú skupinu nájomníkov si vyžadoval zariadiť do luxusnejšieho štýlu s nádychom domova, ktorý poskytne ideálny priestor na oddych po náročnej práci.

S nastagovaním bytu nás opätovne oslovil náš klient, ktorý nesmierne oceňoval, že nami zariadené byty sú vybavené na komplet, počnúc nábytkom a doplnkami, až po hrnčeky na kávu či uteráky v kúpeľni. Zároveň sa mu páčilo, že byty zariaďujeme vo vyššom štandarde, čo zabezpečí rýchly prenájom za výhodnejšiu cenu.

Bytík sme si prevzali v stave, keď už bol čiastočne zariadený architektkou. Čo mu však veľmi  chýbalo, bola útulnosť a štipka života. To už však bola práca pre nás. Do bytu sme preto dokúpili vybavenie, naaranžovali sme ho a príjemne zladenými farbami vniesli správnu atmosféru. Majiteľovi sme byt odovzdali v stave, v akom ho mohol ponúknuť priamo na bývanie.

Trhová cena prenájmu nehnuteľnosti pred homestagingom
680 €
Trhová cena prenájmu nehnuteľnosti po homestagingu
850 €
Po homestagingu sa padarilo prenajať nehnuteľnosť za
5 dní
Dĺžka realizácie
10 dní
Zhodnotenie prenájmu nehnuteľnosti po homestagingu
25 %
Ušetrené náklady
676 €
Adresa realizácie
Bratislava
Pred realizáciou...

Pôvodne byt pôsobil veľmi chladno a neosobne…

Zaujali sme?
Stretnime sa.

nepovinné

Ing. Jacqueline Brandisová

+421 905 682 489
info@homebrand.sk