Hore
Homestage

2 izbového byt na prenájom – Čierna voda

Po predošlých pozitívnych skúsenostiach sa nám opäť ozvali naši dlhoroční klienti. Tentokrát nás požiadali o kompletné zariadenie ich novej investičnej nehnuteľnosti, ktorú kúpili s perspektívou, že sa do nej o pár rokov presťahujú rodičia. Aby nehnuteľnosť zatiaľ neostala prázdna, chceli ju využiť na prenájom. Výber zariadenia do celého bytu sme preto prispôsobovali aj tomuto účelu. Pri dizajnovaní nehnuteľnosti sme klientom hľadali optimálne riešenie, ktoré naplní očakávania ich, i budúcich nájomníkov.

Pri „spotrebnom tovare“, ako nábytku či kobercoch, sme preto siahali skôr po ekonomicky nenáročných variantoch. Tu sme mali na pamäti, že sa časom opotrebujú a bude napokon potrebná ich výmena. Lacnejšia, no stále efektná a funkčná alternatíva, bola preto namieste.

Pri výbere ostatného vybavenia do nehnuteľnosti sme volili skôr odolnejšie materiály, ktoré „prežijú“ aj nájomníkov. Samotný štýl a farby mali tiež zapadať do vkusu rodičov, na základe čoho sme vyberali obklady, dlažby, podlahy i dvere do celého interiéru.

Trhová cena prenájmu nehnuteľnosti pred homestagingom
480 €
Trhová cena prenájmu nehnuteľnosti po homestagingu
650 €
Dĺžka realizácie
3 týždne
Zhodnotenie prenájmu nehnuteľnosti po homestagingu
35 %
Adresa realizácie
Chorvátsky Grob
Pred realizáciou...

Zaujali sme?
Stretnime sa.

nepovinné

Ing. Jacqueline Brandisová

+421 905 682 489
info@homebrand.sk