Hore

Sklad doplnkov

Aby boli nami upravované nehnuteľnosti zladené a krásne dekorované, využívame nábytok a bytové doplnky z nášho skladu. V sklade držíme viac ako 1 000 kusov doplnkov, medzi ktorými sa nachádzajú originály i dizajnérske kúsky. Mať pokope na jednom mieste všetky doplnky a dekorácie na úpravu nehnuteľností je pre homestagerov veľkou pomôckou. Nemusia strácať čas návštevou obchodov, aby zohnali farebne vyhovujúci doplnok či špecifický tvar pohovky.

V sklade máme kresielka, stolíky, koberce, závesy, vankúše, deky, vázy, misy, sochy, svietniky, kvety, svietidlá, lampáše, obrazy, zrkadlá a rôzne iné dekorácie.

 

Nábytok

V našom sklade doplnkov nájdete stoličky, kreslá, sotlíky, dizajnové kúsky, obyčajné i netypické tvary. Určite nájdeme to, čo bude vo vašej nehnuteľnosti vzbudzovať príjemný dojem.

Dekorácie

Dekorácie sú alfa a omega homestagingu. Náš sklad je doslova preplnený najrôznejšími dekoráciami, ktoré kombinujeme podľa predstáv našich zákazníkov. Sklenená historická váza  alebo dizajnové prestieranie na stôl? Špecialisti z HomeBrand zoženú skutočne čokoľvek.

Textílie

Kvalitná a luxusná deka na posteli, dizajnové vankúše na pohovke. Skúste si predstaviť, ako skvele bude vaša nehnuteľnosť vyzerať s našimi štýlovými doplnkami. V prípade, že si nový kupujúci bude želať dekorácie ponechať, určite sa dohodneme.

Doplnky

Drobnosti a doplnky, vďaka ktorým vaša nehnuteľnosť nebude zívať prázdnotou. Zabezpečíme všetky vázičky, budíky a jednoducho čokoľvek, na čo si spomeniete. Pri obhliadke bude nehnuteľnosť pôsobiť prirodzeným dojmom.

Svietidlá

Svetlo je dôležité  v takmer každom povolaní. Radi sa pohráme s osvetlením vašej nehnuteľnosti tak, aby sme nechali vyniknúť všetky dôležité miesta. Naopak chybičky, ktoré vidieť nechcete, určite zamaskujeme.

Zaujali sme?
Stretnime sa.

nepovinné

Ing. Jacqueline Brandisová

+421 905 682 489
info@homebrand.sk