O nás

Ako sme začínali

Na počiatku „nášho“ podnikania stojí Jacqueline Brandisová, ktorá už v roku 2008 zistila že home staging je budúcnosť.

Inšpirovala sa západným trendom, kde je táto služba na trhu nehnuteľností už samozrejmosťou. Stala sa tak úplne prvou home stagerkou na Slovensku.

Jej dlhoročné skúsenosti v zariaďovaní, redizajne a rekonštrukciách interiérov vyústili v množstvo úspešne zrealizovaných projektov.

 

Zakladatelia:
Ing. Jacqueline Brandisová
a Ing. Michal Brandis
"Naše srdce
v každom projekte."

A dnes?

Všimli ste si tú spojitosť? Názov našej firmy vznikol kombináciou milovanej práce a priezviska zakladateľov.

Značka HomeBrand je na trhu 7. rok a náš profesionálny prístup a láska k home stagingu rastie každým dňom.

Ing. Jacqueline Brandisová

Ing. Jacqueline Brandisová

Zakladateľka, Produktová riaditeľka

Oblasti stavebníctva sa venujem viac ako 25 rokov, od štúdia na STU v Bratislave. Vlastné realitné skúsenosti a vášeň k interiérom ma napokon priviedli k home stagingu. Dnes mám za sebou desiatky úspešných projektov, a teším sa na ďalšie.

Ing. Michal Brandis

Ing. Michal Brandis

Spoluzakladateľ

Som spoluzakladateľom našej rodinnej firmy. Firmu sme založili v dobre, keď home staging slovenská verejnosť moc nepoznala. Vždy som však veril, že túto službu čaká krajšia budúcnosť aj na Slovensku. Dnes vo firme pomáham so strategickým riadením.

Ing. Katarína Kubišová

Ing. Katarína Kubišová

Senior Home stagerka

Mojou prácou je zariadiť nehnuteľnosť tak, aby sa jej trhová hodnota zdvihla a klient bol schopný ju rýchlo predať. Viem, ako dodať priestoru správnu atmosféru domova.

Katarína Janáková

Katarína Janáková

Home stagerka

Po ôsmich rokoch práce v oblasti interiérového dizajnu som sa našla v home stagingu. Na tejto práci ma najviac baví to, že premena interiéru a celkový výsledok je viditeľný okamžite.

Lenka Cisárová

Lenka Cisárová

Profesionálna Fotografka

Roky fotografovania interiérov ma naučili, ako správne zachytiť atmosféru priestoru. Starám sa o vyhotovenie fotografií v najvyššej kvalite a ich úpravu pre inzercie klientov.

Mgr. Romana Šedá

Mgr. Romana Šedá

Marketing a office
manažérka

Starám sa o firemný marketing a
plánovanie akcií. V spolupráci s manažmentom pomáham napĺňať strategický plán firmy a zabezpečujem jej každodenný chod v oblasti administratívy.

Ing. Ján Prokop

Ing. Ján Prokop

IT špecialista podnikových systémov

Oblasti IT sa venujem celý život. Mojou prácou je vyberať IT systémy, upraviť ich pre potreby firmy a nasadzovať do prevádzky. Tiež sa venujem zabezpečeniu štandardov IT bezpečnosti.

"Pomáhame
nehnuteľnostiam uspieť
na realitnom trhu."