Hore

O nás

Firma HomeBrand vznikla ako rodinný podnik, v ktorom spojili svoje sily mama so synom, Michal a Jackie Brandisovci.

Jackie, naša zakladateľka, pracuje v odbore homestagingu od roku 2008. Jej dlhoročné skúsenosti v zariaďovaní, redizajne a rekonštrukciách interiérov vyústili v množstvo úspešne zrealizovaných projektov. Michal je hybnou a strategickou časťou firmy.

Jedinečnosť našej práce spočíva najmä v tom, že absolútne prihliadame na potreby, povahu a očakávania našich klientov. Venujeme sa dvom oblastiam, s ktorými sa na nás môžete obrátiť – naaranžovaniu (homestagingu) predávanej alebo prenajímanej nehnuteľnosti, a úprave bytov a domov pre vlastné bývanie.

Nechceme vám podsúvať interiérový dizajn, ktorý sa teraz nosí. Nechceme vám ani z bytu vytvoriť tuctový moderný byt, ktorého fotkami sme obklopení na každom kroku. Chceme, aby ste sa doma cítili dobre. A to, ako vyzerá vaše „doma“, viete iba vy sami.

Najprv vás musíme spoznať a zistiť, akí ste a čo potrebujete. Budeme sa s vami veľa rozprávať, no na oplátku od nás získate interiér, ktorý dýcha vašou individualitou.

Naša firma okrem toho podporuje charitatívne organizácie, konkrétne venuje 10 % zo zisku na ich činnosť. Jackie pracuje ako dobrovoľník vo Výcvikovej škole pre vodiace a asistenčné psy už 8. rok. Vychovala spolu sedem psov, z ktorých štyria pracujú ako vodiace psy.

Zaujali sme?
Stretnime sa.

nepovinné

Ing. Jacqueline Brandisová

+421 905 682 489
info@homebrand.sk