O nás

Ako sme začínali

Na počiatku „nášho“ podnikania stojí Jacqueline Brandisová, ktorá už v roku 2008 zistila že home staging je budúcnosť.

Inšpirovala sa západným trendom, kde je táto služba na trhu nehnuteľností už samozrejmosťou. Stala sa tak úplne prvou home stagerkou na Slovensku.

Jej dlhoročné skúsenosti v zariaďovaní, redizajne a rekonštrukciách interiérov vyústili v množstvo úspešne zrealizovaných projektov.

 

Zakladatelia:
Ing. Jacqueline Brandisová
a Ing. Michal Brandis
"Naše srdce
v každom projekte."

A dnes?

Všimli ste si tú spojitosť? Názov našej firmy vznikol kombináciou milovanej práce a priezviska zakladateľov.

Značka HomeBrand je na trhu už 5-ty rok a náš profesionálny prístup a láska k home stagingu rastie každým dňom.

Ing. Jacqueline Brandisová

Ing. Jacqueline Brandisová

Zakladateľka, Produktová riaditeľka

Som konateľka a spolumajiteľka firmy. Oblasti stavebníctva sa venujem viac ako 25 rokov, už od štúdia na STU v Bratislave. Vášeň k interiérom ma napokon priviedla k home stagingu. Vďaka skúsenostiam z domu i zahraničia som k úspešnému predaju i prenájmu doviedla desiatky projektov.

Ing. Michal Brandis

Ing. Michal Brandis

Spoluzakladateľ

Myšlienka na založenie home stagerskej spoločnosti a rozbehnutie stagingu vo veľkom je moja zásluha. Dnes, okrem iného, pomáham so strategickým riadením firmy. Vo voľnom čase sa venujem historickému šermu a rodine. Rád čitam podnikateľskú literatúru a naďalej sa vzdelávam a realizujem vo sfére IT, ktorú som vyštudoval.

Ing. Katarína Kubišová

Ing. Katarína Kubišová

Home stagerka

Mojou prácou je zariadiť nehnuteľnosť tak, aby sa jej trhová hodnota zdvihla a klient bol schopný ju rýchlo predať. Viem, ako dodať priestoru správnu atmosféru domova. Starám sa aj o nákup doplnkov a vybavenia pre home staging, o náš sklad a logistiku.

Lenka Cisárová

Lenka Cisárová

Profesionálna Fotografka

Po dokončení home stagingu nastupujem na scénu. Roky fotografovania interiérov ma naučili, ako zachytiť ten najlepší uhol a atmosféru priestoru. Starám sa o vyhotovenie fotografií v najvyššej kvalite a ich úpravu pre inzercie klientov.

Ing. Ján Prokop

Ing. Ján Prokop

IT špecialista podnikových systémov

Zodpovedám za výber vhodných IT systémov, ich úpravu pre potreby spoločnosti, nasadenie do prevádzky a správu. Venujem sa aj zabezpečeniu potrebného IT vybavenia, zabezpečeniu štandardov, IT bezpečnosti a každodennému chodu spoločnosti v oblasti IT.

Mgr. Romana Šedá

Mgr. Romana Šedá

Marketing a office
manažérka

Som zodpovedná za marketing spoločnosti, tvorbu marketingových materiálov a organizáciu firemných akcií. Úzko spolupracujem s manažmentom pri napĺňaní strategického plánu firmy a zabezpečujem jej každodenný chod v oblasti administratívy.

Mgr. Alexandra Heldesová

Mgr. Alexandra Heldesová

Špecialistka obsahového
marketingu

Starám sa o obsah firemnej stránky a sociálnych sietí. Pravidelne publikujem inšpiratívne články o home stagingu, predaji nehnuteľností či najnovších dizajnových trendoch. Okrem tvorby obsahu pripravujem videá a 3D prehliadky z našich projektov.

"Pomáhame
nehnuteľnostiam uspieť
na realitnom trhu."