Sklad nábytku a doplnkov - HOME STAGING | HomeBrand

Sklad nábytku
a doplnkov

Uvedomujeme si, že už nechcete investovať do nehnuteľnosti, z ktorej čochvíľa odídete. Chcete ju rýchlo predať! Preto sme v rámci služby home staging zriadili aj cenovo výhodnú službu prenájmu nábytku a doplnkov z nášho skladu.

MENŠIE
VÝDAVKY
RÝCHLEJŠÍ
HOME STAGING
PÚTAVÝ
INTERIÉR

Čo všetko vám vieme prenajať?​

V našom sklade máme rôzne stoly, stoličky, taburety, kreslá, obrazy, koberce, lampy, vázy, vankúše, kvety, dekorácie… Všetok nábytok a doplnky, ktoré použijeme na home staging, si od nás môžete prenajať na celú dobru predaja nehnuteľnosti. Zaistíte si tak perfektný dojem nie len na fotografiách, ale aj na každej jednej obhliadke.

Doplnky a nábytok vám prenajmeme na celú dobu predaja nehnuteľnosti.

Kompletne vám zariadime akúkoľvek, aj úplne prázdnu nehnuteľnosť.

Sklad nábytku a doplnkov - HOME STAGING | HomeBrand
"Máme viac ako
2000+ druhov
nábytku a doplnkov."

Čo toto číslo znamená pre vás?

Tešiť sa môžu najmä tí, ktorí predávajú úplne prázdnu nehnuteľnosť. Čaká vás home staging v podobe kompletného zariadenia každej jednej miestnosti. Či už to bude obývačka, spálňa, pracovňa alebo kúpeľňa.

 

Tí, ktorí zariadenie máte, vám vďaka širokému výberu vieme vybrať kúsky, ktoré sa do vašej nehnuteľnosti výborne hodia, a dotvoria celkovú atmosféru DOMOVA.

Kto si vie veci prenajať?

Prenájom nábytku a doplnkov ponúkame všetkým klientom, ktorí si od nás objednajú službu home staging nehnuteľnosti na predaj. Rovnako developerom a investorom, ktorí si objednajú home staging vzorovej nehnuteľnosti. 

Komu službu neodporúčame?

Službu prenájmu nábytku a doplnkov neodporúčame prenajímateľom nehnuteľností (len za účelom pekných fotografií na inzerát). Výhodnejší pre vás bude home staging v podobe trvalého zariadenia nehnuteľnosti, ktorý oceníte vy aj vaši nájomníci.

Sklad nábytku a doplnkov - HOME STAGING | HomeBrand

2 mesiace prenájmu nábytku
a doplnkov za cenu jedného!

Staňte sa našim zmluvným klientom aj vy a získajte prvé dva mesiace prenájmu nábytku a doplnkov za cenu jedného! Pre zapojenie sa do vernostného programu a získanie ďalších informácií nás neváhajte kontaktovať.

Ako funguje prenájom z nášho skladu?

Sklad nábytku a doplnkov - HOME STAGING | HomeBrand

Veci pre vás vyberieme, zabalíme a prepravíme na miesto realizácie.

Výber doplnkov robíme sami, nakoľko vieme najlepšie posúdiť, čo vaša nehnuteľnosť potrebuje k tomu, aby bola pre kupujúcich lákavá. Takto sa vieme zaručiť za kvalitu, a za tipovo najvhodnejšie zariadenie pre vašu (investičnú) nehnuteľnosť alebo nehnuteľnosť vášho klienta.