Hore

HOMESTAGING

Určite sa na realitných portáloch stretávate s nehnuteľnosťami, ktorých jedinou výhodou je dobrá poloha. Prvý pohľad však za veľa nestojí. Prezentačné fotografie sú v zlej kvalite, zosnímané z nesprávneho uhlu a v ich pozadí vám vadia osobné veci majiteľov.

Ako je možné, že iné byty z tisícky ponúk sa predajú okamžite? Čo vytvára ten veľký rozdiel medzi bytmi, ktoré sú nepredajné a tými, ktorým záujemcovia nevedia odolať?

Tajomstvom je homestaging. Úprava nehnuteľnosti bytovými doplnkami a dekoráciami. Ide o pomerne mladý odbor, ktorý sa na Slovensko dostal len nedávno. Jeho prítomnosť značne uľahčuje prácu realitným maklérom a majiteľom nehnuteľností. Ak máte byt či dom, ktorý potrebujete rýchlo a spoľahlivo predať alebo prenajať, homestaging je tá správna služba pre vás. Byty a domy, ktoré prejdú rukami homestagera, sa predajú omnoho rýchlejšie a za podstatne vyššiu cenu, ako tie ostatné.

Okrem úprav nehnuteľností na predaj alebo prenájom vám radi pomôžeme s rekonštrukciou, redizajnom a zariadením vašej úplne prázdnej nehnuteľnosti. S interiérom pracujeme tak, aby sme zohľadnili vaše záujmy a očakávania. Nechceme, aby ste naplnili naše predstavy o dizajne, ale aby ste každý deň prichádzali tam, kde vám je dobre. Aby domov nebol iba slovom, ale pocitom, ktorý vám nikto nevezme.

Predaj
a prenájom

Predať či prenajať nehnuteľnosť nie je také jednoduché, ako sa môže zdať. Nájsť vhodného záujemcu za sumu, ktorá sa vám oplatí, nemusí byť vždy rýchle a bezproblémové. Existuje však niekoľko trikov, ktorými dokážete svoj byt alebo dom zatraktívniť.

Majstrovské kúsky, ktoré dokáže spraviť homestaging, umožnia predať nehnuteľnosť rýchlejšie a za vyššiu cenu. Správny homestager vyzdvihne klady vašej nehnuteľnosti nenáročnými úpravami, čím sa zvýšia jej šance presadiť sa na preplnenom realitnom trhu.
Pod homestagingom si však nepredstavujte výmenu nábytku, opravu strechy či dlaždíc v kúpeľni. Detailmi, ako vázou na stole, pekne naaranžovanou miskou alebo lampou v netradičnom tvare spravíte na záujemcov skvelý dojem a v ich očiach nehnuteľnosť „vzrastie“.

chcem vedieť viac

HOMESTAGING
4LIFE

Pre každého znamená pekne zariadený byt či dom niečo iné – iný štýl, farby, nábytok či doplnky. Ak sa vám páčia jednoduché čisté línie nábytku, nebudete nadšencom množstva farieb a dekorácií. Ak zase obľubujete staršie retro kreslá, skrine a atmosféru minulosti, v modernom interiéri nebudete vo svojej koži.

Práve pre tých, ktorí chcú doma niečo zmeniť alebo vylepšiť, ponúkame službu Homestaging4life. Pod týmto pojmom sa skrývajú tri rôzne úrovne zmeny vášho bývania: zariadenie prázdnej nehnuteľnosti, redizajn a rekonštrukcia.

chcem vedieť viac

Sklad
doplnkov


Aby boli nami upravované nehnuteľnosti zladené a krásne nadekorované, využívame nábytok a bytové doplnky z nášho skladu. V sklade držíme viac ako 1 000 kusov doplnkov, medzi ktorými sa nachádzajú originály i dizajnérske kúsky.

Zistiť viac

Zaujali sme?
Stretnime sa.

nepovinné

Ing. Jacqueline Brandisová

+421 905 682 489
info@homebrand.sk