Home staging
1 izbového bytu na PREDAJ – Račianska, Bratislava

Dĺžka predaja PO dokončení
7 dní
Zhodnotenie predaja PO
10%
Trhová cena nehnuteľnosti
104 900€
Dĺžka realizácie projektu
3 dni
Dĺžka predaja PRED home stagingom
neponúkalo sa
Trhová cena PRED home stagingom
95 000€

1 izbový bratislavský byt, ktorý sa nášmu klientovi podarilo predať už za 7 dní. Pýtate sa, ako je to možné? Odpoveď je kvalitný realitný servis a profesionálny home staging od HomeBrand.

V byte, ktorý má len 1 izbu, a ponúka menej životného priestoru, je dobrá prezentácia interiéru v podobe profesionálneho home stagingu veľmi dôležitá. Potenciálnym kupujúcim treba totiž ukázať potenciál (možnosti) neveľkého priestoru. Z toho dôvodu sme sa počas home stagingu bytu zamerali najskôr na správne rozloženie nábytku v jedinej miestnosti. Izbu sme rozdelili na funkčné zóny – obývačka, spálňa, jedáleň / pracovňa. Vznikla tak jediná izba vhodná pre všetky denné i večerné aktivity.

Aby sa potenciálni kupujúci v „cudzom“ byte cítili na obhliadke ako doma, v druhej fáze home stagingu sme sa zamerali na vytvorenie dokonalej atmosféry domova. K pôvodnej obývačkovej zostave sme doladili textílie a ďalšie doplnky z nášho skladu. Výsledkom profesionálneho home stagingu bol príjemný funkčný bytík, ktorý si nového majiteľa našiel už v priebehu pár dní.

Fotografie PO

Fotografie PRED