Home staging
1 izbového bytu na PREDAJ – Račianska, Bratislava

Dĺžka predaja PO dokončení
7 dní
Zhodnotenie nehnuteľnosti PO
10%
Trhová cena nehnuteľnosti PO
104 900€
Dĺžka realizácie projektu
3 dni
Dĺžka predaja PRED home stagingom
neponúkalo sa
Trhová cena PRED home stagingom
95 000€

1 izbový bratislavský byt, ktorý sa nášmu klientovi podarilo predať už za 7 dní. Pýtate sa, ako je to možné? Odpoveď je kvalitný realitný servis a profesionálny home staging od HomeBrand.

V byte, ktorý má len 1 izbu, a ponúka menej životného priestoru, je zrealizovanie home stagingu, ešte pred jeho uverejnením do ponuky, takmer, pravidlom. Prečo? Potenciálnym kupujúcim treba najskôr odhaliť potenciál neveľkého priestoru. Inak povedané, ukázať im, že aj v menšom priestore dokážu plnohodnotne fungovať. Preto sme sa, ako prvé, zamerali na rozloženie nábytku v miestnosti. Izbu sme rozdelili na funkčné zóny – obývačka, spálňa, jedáleň / pracovňa. Vznikla tak jediná izba vhodná pre všetky denné i večerné aktivity.

Aby sa potenciálni kupujúci v „cudzom“ byte cítili viac doma, v druhej etape home stagingu sme sa zamerali na dotvorenie atmosféry domova. K pôvodnej obývačkovej zostave sme doladili textílie a ďalšie doplnky z nášho skladu. Výsledkom profesionálneho home stagingu bol príjemný funkčný bytík, ktorý si nového majiteľa našiel naozaj rýchlo.

Fotografie PO

Fotografie PRED