Home staging
2 izbového bytu na PRENÁJOM – K lomu, Bratislava

PO dokončení sa prenajal za
1 deň
Zhodnotenie prenájmu PO
36%
Trhová cena prenájmu PO
720€
Dĺžka realizácie projektu
7 dní
PRED home stagingom sa nedarilo prenajať
neponúkal sa
Trhová cena prenájmu PRED home stagingom
530€

Pri prenájme nehnuteľnosti je dôležité, aby sa potenciálny záujemca cítil už na obhliadke priestoru ako doma. Osobné veci prenajímateľov (magnetky na chladničke, detské hračky rozhádzané po zemi a pod.) však dokážu dobrý dojem rýchlo pokaziť. Uvedomovali si to aj majitelia bytu na ulici K lomu, a preto oslovili profesionálnu home stagingovú firmu HomeBrand.

Projekt K lomu bol ukážkovým príkladom čistého home stagingu v praxi. Byt nepotreboval rekonštrukciu, zmenu dispozície ani kompletný redizajn. Túžil len po dotyku profesionálneho home stagera, ktorý by z bytu s veľkým potenciálom vytvoril unikátnu nehnuteľnosť na prenájom.

V stave, v akom sa nachádzal by na realitných portáloch mnoho záujemcov neoslovil. Jeho hlavným problémom bol nesúrodý štýl, zbytočné kusy nábytku, príliš veľa osobných vecí jeho majiteľov a najmä neporiadok. Po vymaľovaní steny v spálni, home stagovaní všetkých izieb a záverečnom uprataní bola nehnuteľnosť razom pripravená na uvedenie do realitnej ponuky. Pekný a prevzdušnený priestor, ktorý  sa teraz pohráva s veselými tónmi žltej farby si svojich nových nájomníkov našiel už o pár dní.

Fotografie PO

Fotografie PRED