Home staging
3 izbového bytu na PREDAJ – Bajzova, Bratislava

Dĺžka predaja PO dokončení
2 dni
Zhodnotenie predaja PO
5%
Trhová cena nehnuteľnosti
300 000€
Dĺžka realizácie projektu
1 deň
Dĺžka predaja PRED home stagingom
neponúkalo sa
Trhová cena PRED home stagingom
285 000€

Po tom, čo nás oslovila realitná kancelária so záujmom o home staging pre svojho klienta sme prišli na obhliadku tohto priestranného slnečného bratislavského bytu. Počas obhliadky sme si byt nafotili, zamerali miestnosti a v kancelárii sa pustili do navrhovania úprav interiéru s cieľom byt rýchlo a výhodne predať. Veľkorysí priestor dvoch oddelených izieb či obývačka prepojená s kuchyňou pre spoločné aktivity – to je len zopár výhod bytu, ktoré sme, home stagingom, chceli vyzdvihnúť, aby klient predal byt čo najlepšie.

Byt sme dozariadili a dodekorovali tak, aby pôsobil zabývane, no lahodil oku potenciálnych záujemcov. Interiér bytu sme štýlovo prepojili farbami a materiálmi. Zo spálne sme vytvorili príjemné útočisko na oddych s atmosférou romantiky. V druhej izbe sme naznačili aj ďalšiu spaciu časť, čo pomohlo odkryť plný potenciál využitia izby.

Byt sme klientovi odovzdali plne pripravený na úspešný predaj. A že bol úspešný. Byt sa realitnej kancelárii podarilo predať už za neuveriteľné 2 dni.

 

Fotografie PO

Fotografie PRED