Home staging
3 izbového mezonetu na PREDAJ – Príkopova, Bratislava

Dĺžka predaja PO dokončení
13 dní
Zhodnotenie predaja PO
9%
Trhová cena nehnuteľnosti
218 000€
Dĺžka realizácie projektu
5 dní
Dĺžka predaja PRED home stagingom
63 dní
Trhová cena PRED home stagingom
200 000€

Mezonet na Príkopovej ulici sa po dlhých rokoch prenajímania rozhodli majitelia predať. Predaj zverili realitnému maklérovi, ktorý to mal stihnúť len za 30 dní. Maklér si bol vedomý toho, že jeden mesiac je veľmi krátka doba, a bez profesionálneho home stagingu mezonetu so štedrou rozlohou, no fádnym interiérom, to nezvládne. Podobných bytov bolo na trhu veľa a takáto konkurencia znižovala šance na jeho rýchly predaj. Rozhodol sa preto osloviť nás.

Na bratislavské pomery bol byt priam obrovský. Parametre ako, mezonet, tri izby, dve kúpeľne a vlastné kúrenie, nepochybne, hrali v jeho prospech. Veľkým mínusom však bol nemoderne zariadený interiér, ktorý kazil celkový dojem z nehnuteľnosti.

Chceli sme priestor zatraktívniť a oživiť. Dali sme mu sviežejší, modernejší vzhľad a pohrali sme sa aj s dispozíciou jednotlivých izieb. Z detskej izby sme spravili spálňu a naopak. Home staging mezonetu sa maklérovi vyplatil. Byt predal už za 5 dní. Ako bonus, home staging pomohol až k 9% zhodnoteniu tejto nehnuteľnosti. Majitelia sa tak mohli tešiť z predaja za vyššiu cenu a maklér z navýšenia svojej vlastnej provízie.

Fotografie PO

Fotografie PRED