Home staging a rekonštrukcia
garsónky na PRENÁJOM – Strečnianska, Bratislava

PO dokončení sa prenajal za
12 dní
Zhodnotenie prenájmu PO
90%
Trhová cena prenájmu PO
380€
Dĺžka realizácie projektu
36 dní
PRED home stagingom a rekonštrukciou sa nedarilo prenajať
neponúkal sa
Trhová cena prenájmu PRED home stagingom a rekonštrukciou
200€

Prvé samostatné bývanie v Bratislave s nízkym budgetom? Garsónka! Častá voľba mladých, ktorí si nemôžu dovoliť veľa, no o to šťastnejší budú za svoju slobodu, ktorá sa rozprestiera na prízemí paneláku na Strečnianskej ulici.

Pred rekonštrukciou a home stagingom priestor vyzeral hrozivo. Zelené steny, starý, ošúchaný sklobetón a neestetický nábytok by nájomníkov odlákal už z fotografií. Na obhliadku by ani neprišli.  Chcelo to nápad a šikovné home stagerské ruky, aby sa hrnuli zástupy záujemcov. Nápady aj šikovné ruky, samozrejme, patrili nám. Na riešenia v maličkej garsónke sme tentokrát obzvlášť hrdí.

Táto garsónka na prenájom bola pôvodne súčasťou omnoho väčšieho priestoru. V rámci rekonštrukcie sme ju od zvyšku miestností oddelili. Na jednej strane vznikol 3 izbový byt a na strane druhej plnohodnotná izbička, v ktorej teraz nachádza, skutočne, všetko. Súčasťou tohto balíčku je aj samostatná kúpeľnička s WC, zabudovaná kuchynská linka či rozkladacia posteľ. A, to všetko sa rozkladá na ploche len 14 m2.

Fotografie PO

Fotografie PRED