Hore
Homestage

3 izbového mezonetu na predaj – Príkopova Bratislava

Byt na Príkopovej ulici sa po dlhých rokoch prenajímania rozhodli majitelia predať. Predaj zverili realitnému maklérovi, ktorý to mal stihnúť za rekordných 30 dní. Maklér si bol vedomí, že jeden mesiac je veľmi krátka doba a bez homestagingu to asi nezvládne. Podobných bytov, ako bol tento, bolo na trhu predsa len veľa, a tím pádom i o to väčšia konkurencia a menšia šanca na predaj. Rozhodol sa preto osloviť nás.

Na bratislavské pomery bol byt priam obrovský. Mezonet s tromi izbami, dvoma kúpeľňami a vlastným kúrením nepochybne hrali v jeho prospech. Veľkým mínusom však bol nemoderne zariadený interiér, ktorý kazil celý dojem z nehnuteľnosti.

Ten sme chceli odstrániť a na jeho zatraktívnenie sme ho preto trochu „refreshli“, dali mu sviežejší, modernejší vzhľad a preusporiadali aj dispozície izieb. Z detskej sme spravili spálňu a naopak.

Trhová cena nehnuteľnosti pred homestagingom
200 000 €
Trhová cena nehnuteľnosti po homestagingu
218 500 €
Dĺžka predaja nehnuteľnosti pred homestagingom
9 týždňov
Dĺžka predaja nehnuteľnosti po homestagingu
13 dní
Dĺžka realizácie
5 dní
Zhodnotenie predaja nehnuteľnosti po homestagingu
9 %
Ušetrené náklady
389 €
Adresa realizácie
Bratislava
Pred realizáciou...

Aby byt nevyzeral staro, namontovali sme nové lampy a svietidlá, vymenili staré záclony a závesy, zbavili sa drobných obrázkov a ozdôb na stenách, odstránili nálepky, vymenili koberce a kúpeľňové predložky, naaranžovali postele vankúšami a prehozmi ….

Aby bola nehnuteľnosť zároveň aj otvorenejšia, priestrannejšia a funkčnejšia, v jednotlivých miestnostiach sme logickejšie popremiestňovali nábytok.

Zaujali sme?
Stretnime sa.

nepovinné

Ing. Jacqueline Brandisová

+421 905 682 489
info@homebrand.sk