Home staging a zariadenie
3 izbového bytu na PRENÁJOM – Fialová, Bratislava

PO dokončení sa prenajal za
7 dní
Zhodnotenie prenájmu PO
100%
Trhová cena prenájmu PO
890€
Dĺžka realizácie projektu
42 dní
PRED zariadením a home stagingom sa nedarilo prenajať
neponúkal sa
Trhová cena prenájmu PRED zariadením a home stagingom
neponúkal sa

Nehnuteľnosti na prenájom sú výhodnou investíciou pre tých, ktorí vedia, ako ich ponúkať. Nie každý byt na prenájom je ziskový, a nie každý nájomník ideálny. Ak chcete vašou ponukou zaujať serióznych klientov, postavte sa k svojmu bytu na prenájom tak, ako investor k bytu na Fialovej.

Investičný byt na prenájom kúpil ako holobyt, v ktorom boli dokončené iba obklady, dlažby a steny. Hneď na to zavolal na pomoc nás, home stagerov. Ujali sme sa kormidla a byt sme pripravili na výhodný prenájom so všetkou parádou. Navrhli sme kuchynskú linku, vybrali svietidlá a niektoré steny namaľovali príjemnou sivou farbou. Po nasťahovaní nábytku, ktorý sme vybrali, sme celý byt elegantne nastagovali. Keďže byt bol veľmi svetlý, nábytok aj doplnky sme ladili do tmavších tónov. Výsledok pôsobil elegantne, no stále útulne.

Nevynechali sme ani ten najmenší detail, ako napríklad kuchynské príslušenstvo, uteráky či posteľnú bielizeň. Investor tak mohol ponúkať byt zariadený do vysokého štandardu, o ktorý prejavila záujem bonitná klientela.

Fotografie PO

Fotografie PRED