Referencie klientov – ako vnímajú home staging od HomeBrand?

Prečo sú referencie klientov dôležité? Istá americká agentúra publikovala štúdiu, z ktorej vyplynulo, že až 74% ľudí sa orientuje pri výbere na základe referencií. Vysoké percento naznačuje, žeby sme našim referenciám mali venovať patričnú pozornosť. Sú dôležité aj preto, aby ste vedeli, v čom sa na nás môžete 100% spoľahnúť.
Referencie klientov - ako vnímajú home staging od HomeBrand? - HOME STAGING | HomeBrand
Tím HomeBrand

Z referencií našich klientov vyplynulo množstvo pozitívnych ohlasov na home staging od HomeBrand, ale aj na ďalšie služby. Vybrali sme pre vás štyri, ktoré sa opakovali najčastejšie.

1. V HomeBrand sú transparentní

Pri zohľadňovaní stavu nehnuteľnosti klienta sa na ňu snažíme pozerať objektívnymi očami, pretože on o nej môže mať skreslené predstavy. Po rokoch bývania v milovanom byte či dome už nemusí vidieť nedostatky nehnuteľnosti tak, ako nezaujatý profesionál.

Spracujeme komplexný výstup s aktuálnymi nedostatkami či naopak, prednosťami. Výšku potrebných investícií i časovej náročnosti home stagingu (alebo iných našich služieb) vieme presne odhadnúť. Nestane sa tak, že by vás prekvapilo navýšenie ceny počas realizácie. S nami už pri podpise zmluvy viete, koľko bude celý projekt stáť a aký výsledok môžete očakávať . Celá zmluva vopred individuálne konzultujeme a všetky jej body sa snažíme vysvetliť čo najpodrobnejšie.

2. Home staging od HomeBrand je skutočne profesionálny

S home stagingom a home stagermi sa v súčasnosti roztrhlo vrece. Veľa ľudí si však podstatu tohto povolania nevie dostatočne predstaviť. Vidia skôr len jednoduché upratanie a našuchorenie pekných vankúšikov. Je to však omnoho komplexnejšia práca. Vyžaduje si kreativitu, zmysel pre detail a taktiež marketingové znalosti. Pretože, povedzme si úprimne, home staging je druh marketingu nehnuteľností.

Vďaka naším viac ako 13 ročným skúsenostiam s home stagingom nás skutočne žiadna nehnuteľnosť nezaskočí. Stovky realizácií a spokojných klientov hovoria sami za seba. Časť z našich realizácií si môžete pozrieť aj na tomto odkaze.

Referencie klientov - ako vnímajú home staging od HomeBrand? - HOME STAGING | HomeBrand

3. Individuálny prístup ku klientovi

Nezáleží, či nás oslovíte s požiadavkou na pomoc s predajom garsónky alebo domu na Kolibe. Každý klient je pre nás dôležitý a unikátny. Filozofiou našej rodinnej firmy je maximálna orientácia na potreby a očakávania našich klientov.

Nepodsúvame klientom predražený interiérový dizajn, ktorý je ako vystrihnutý z posledného čísla magazínu o bývaní. Vytvárame atmosféru domova s čo najvyšším potenciálom rýchleho predaja alebo prenajatia za čo najvyššiu možnú sumu.

4. Flexibilná home stagingová firma

Nie sme obyčajní home stageri. Okrem štandardných služieb klientom radi pomôžeme aj s prenájmom nábytku či dekorácií z nášho skladu nábytku a doplnkov, ktorý disponuje viac ako 1000 položkami.  Sme rýchli a aktuálni. Môžete sa na nás obrátiť kedykoľvek a my sa zaručíme za to, že na zákazke začneme pracovať takmer okamžite.

Teší nás, že dnes, po viac ako 13tich rokoch práce sa môžeme obzrieť späť a pozrieť si množstvo úspešných projektov.

Zdieľať článok na: